0
Košík je prázdny
0

    Kontakty

    Praha

    ABI, s.r.o. Pracovní doba Tel: 241 731 503-5
    Pujmanové 1221 (GPS: 50°02'47.2" N, 14°26'05.6" E) pondělí – čtvrtek/pátek Tel: 602 384 702
    140 00 Praha 4 8:30 - 17:30 / 8:30 - 16:00


    Obchodní oddělení

    Ing. Zoltán Pálfi

    Email:   zoltan.palfi@abi.cz

     Tel: 241 731 503-5
    Miloš Náděje

    Email:   milos.nadeje@abi.cz

     Tel: 241 731 503-5

    Marek Kindl

    Email:   marek.kindl@abi.cz

     Tel: 241 731 503-5

    Skype: ABI-Praha obchodní oddělení

    Skype - Zavolejte nám Skype jméno: abi.spol.s.r.o


    Další kontakty

    Prodej

    Email:   prodej@abi.cz

    Tel: 241 731 503
    Nákup

    Email:   import@abi.cz

    Tel: 241 731 509
    Expedice

    Email:   expedice@abi.cz

    Tel: 241 731 508
    Servis

    Email:   servis@abi.cz

    Tel: 261 227 972
    Marketing

    Email:   marketing@abi.cz

    Tel: 241 731 509
    Finance

    Email:   finance@abi.cz

    Tel: 241 730 674

         


     

    ABI s.r.o. - budova    
    Obchod: +420 241 731 503-5 Servis: +420 261 227 972 Výdej : Praha 4, Pujmanové 1221

    K provozování našeho webu www.abi.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

    TOPlist