0
Basket is empty
0

    Sítě LAN

    Status

    Price inc. VAT

    EUR
    EUR

    Parameter filter

    Detailed searching

    Order by

    up down

    Store filter

    Store

    376 products
    19 pages

    Items per page:

     
     

    Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Šetří více energie: 802.3az a Idle

     

    Availability :

    to 48 h

    683.87 EUR 

    exc. VAT

    827.56 EUR 

    inc. VAT

    Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 382W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR,

     

    Availability :

    to 48 h

    1 092.53 EUR 

    exc. VAT

    1 322.04 EUR 

    inc. VAT

    Popis výrobku Intel Gigabit CT Desktop Adapter - síťový adaptér Typ zařízení Síťový adaptér Provedení Zásuvná karta - nízký profil Typ rozhraní (sběrnice) PCI Express x1 Revize specifikace PCI PCIe 1.1 Porty Gigabit Ethernet Rozměry (ŠxHxV) 11

     

    Availability :

    to 48 h

    32.70 EUR 

    exc. VAT

    39.64 EUR 

    inc. VAT

    Intel® PRO/1000 PT Dual Server Adapter PCIe4x, 2x RJ45,

     

    Availability :

    to 48 h

    83.59 EUR 

    exc. VAT

    101.22 EUR 

    inc. VAT

    Cisco SF110D-05-EU, 5x10/100 Desktop Switch FUNKCE • Flow Control • Layer 2 Switching • Auto-negotiation • Auto-uplink (auto MDI/MDI-X) • Weighted Round Robin (WRR) Queuing • Quality Of Service (QoS) • Diagnostika kabelu • Detekce smyčky • Ene

     

    Availability :

    to 48 h

    18.31 EUR 

    exc. VAT

    22.24 EUR 

    inc. VAT

    Přepínač nabídne 16 gigabitových portů (10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T) s podporou PoE napájení připojených přístrojů pro nenákladné řešení rozšíření místní síťové infrastruktury. Jeho propustnost dosahuje hodnoty až 32 Gbps a přepínací rychlost až 23.8 M

     

    Availability :

    to 48 h

    163.65 EUR 

    exc. VAT

    198.10 EUR 

    inc. VAT

    Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro! MGBSX1, gigabitový tranceiver, optika SX, konektor LC 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, up to 220m 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, up to 275m 50/125um MMF @ 400 MHz/km, up to 500m 50/125um MMF

     

    Availability :

    to 48 h

    83.40 EUR 

    exc. VAT

    100.99 EUR 

    inc. VAT

    RouterBoard RB750GL je plně gigabitovým RouterBoardem. Jedná se o LITE verzi RouterBoardu RB750G. Je ideální pro vnitropodnikové či domácí sítě postavené na gigabitových prvcích. Stejně jako RB750G je dodáván včetně krytu a zdroje. RouterBoard je možné n

     

    Availability :

    to 48 h

    30.94 EUR 

    exc. VAT

    37.50 EUR 

    inc. VAT

    RouterBoard RB750Gr3 představuje plně gigabitový RouterBoard. Jedná se o vylepšenou variantu RouterBoardu RB750GL. Je ideální pro vnitropodnikové či domácí sítě postavené na gigabitových prvcích. Stejně jako RB750GL je dodáván včetně krytu a zdroje. Ro

     

    Availability :

    to 48 h

    43.13 EUR 

    exc. VAT

    52.26 EUR 

    inc. VAT

    MikroTik LtAP mini LTE kit LtAP mini LTE kit je miniaturní AP na frekvenci 2,4 GHz s integrovaným LTE modemem, GPS a dvěma sloty pro SIM karty. Podporuje PoE napájení přes 802.3af/at nebo lze napájet přes microUSB port. Ideální pro pokrytí autobusů, vla

     

    Availability :

    to 48 h

    90.26 EUR 

    exc. VAT

    109.28 EUR 

    inc. VAT

    Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. hAP je AP pro domácí použití disponující kompletním servisem RouterOS funkcí, umožňující napájení z USB portu (zdroj 5V součástí dodávky). Osazeno 650MHz

     

    Availability :

    to 48 h

    16.78 EUR 

    exc. VAT

    20.38 EUR 

    inc. VAT

    MikroTik RB941-2nD-TC s označením hAP-Lite je ideální malý a elegantní router do Vašeho bytu, domu nebo kanceláře. Integrované resetovací tlačítko má i druhořaduou funkci a to WPS. Díky tomuto tlačítku si již nebudete muset pamatovat dlouhé a složité hes

     

    Availability :

    to 48 h

    16.94 EUR 

    exc. VAT

    20.57 EUR 

    inc. VAT

    Mikrotik RouterBOARD RB951Ui-2HnD RB951Ui-2HnD vycházi z řady RouterBoardů s PoE výstupem na ethernetu. Lze tak po kabelu napájet další zařízení. Velkou předností je integrovaná výkonná Wi-Fi karta a USB port pro připojení externího úložiště či 3G modem

     

    Availability :

    to 48 h

    42.54 EUR 

    exc. VAT

    51.55 EUR 

    inc. VAT

    Dual Band WiFi router od MikroTiku s ozačením hAP ac lite tower případně RB952Ui-5ac2nD-TC v desktop provedení s 2 integrovanými rádiovými částmi s podporou 802.11a/b/g/n/ac umožňující současný provoz v obou pásmech. V pásmu 2,4 GHz je podporováno 2x2 MIM

     

    Availability :

    to 48 h

    35.17 EUR 

    exc. VAT

    42.63 EUR 

    inc. VAT

    První Dual Band WiFi router od MikroTiku s ozačením hAP ac lite případně RB952Ui-52acnD v desktop provedení s 2 integrovanými rádiovými částmi s podporou 802.11a/b/g/n/ac umožňující současný provoz v obou pásmech. V pásmu 2,4 GHz je podporováno 2x2 MIMO s

     

    Availability :

    to 48 h

    35.56 EUR 

    exc. VAT

    43.10 EUR 

    inc. VAT

    RB2011UiAS-RM je výkonný RouterBoard určený do racku. Velkou předností je PoE výstup, kterým lze napájet další zařízení, microUSB port pro připojení externí paměti a SFP modul pro připojení k optické trase. Ideální pro vnitropodnikové použití. RouterBo

     

    Availability :

    to 48 h

    84.49 EUR 

    exc. VAT

    102.31 EUR 

    inc. VAT

    Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nový model z nové řady RouterBoardů - RB4011iGS+RM disponuje čtyřmi jádry na frekvenci 1400 Mhz a integrovanou hardwarovou akcelerací. RouterBoard je o

     

    Availability :

    to 48 h

    139.07 EUR 

    exc. VAT

    168.35 EUR 

    inc. VAT

    Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nový model nové modelové řady RouterBoardů - RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN disponuje čtyřmi jádry na frekvenci 1400 Mhz s integrovanou hardwarovou akcelerací.

     

    Availability :

    to 48 h

    179.77 EUR 

    exc. VAT

    217.59 EUR 

    inc. VAT

    Nová řada s označením CCR1009-7G-1C jsou RouterBOARDy, které vznikly na základě zpětné vazby od MikroTik zákazníků a přináší řadu vylepšení jako je o cca 10% vyšší teoretická propustnost, podpora 100Mbps SFP, přímé připojení rozhraní na CPU bez switch-chi

     

    Availability :

    to 48 h

    344.91 EUR 

    exc. VAT

    417.42 EUR 

    inc. VAT

    Nová řada s označením CCR1009-7G-1C jsou RouterBOARDy, které vznikly na základě zpětné vazby od MikroTik zákazníků a přináší řadu vylepšení jako je o cca 10% vyšší teoretická propustnost, podpora 100Mbps SFP, přímé připojení rozhraní na CPU bez switch-chi

     

    Availability :

    to 48 h

    833.25 EUR 

    exc. VAT

    1 008.30 EUR 

    inc. VAT

     
     
    • N

      News

    • S

      Sale

    • S

      Special offer

    • S

      Sale out

    • T

      Temporary not avileble

    • P

      Prepare

    • RF*

      - Recycle fee exc. VAT
    • Points/qty

      - product point value in promotion
    • v

      variants

      set - of components in virtual product, (components can be sold separately)
    • hook - product to which other products are added automatically (e.g. source + chord)
    Obchod: +420 241 731 503-5 Servis: +420 261 227 972 Výdej : Praha 4, Pujmanové 1221

    The operation of our website www.abi.cz we use so-called cookies. Cookies are files used to customize site content to measure its performance and generally to ensure your maximum satisfaction. By using this site, you agree with the way the cookie treat. More info...

    TOPlist